[ Michaela]

Vždy jsem měla ráda aktivní styl života, proto jsem se už od mládí věnovala tenisu, karate a jako houslistka ve folklórním souboru Kopaničiar jsem měla možnost navštívit mnoho zemí. Když jsem se během studia na vysoké škole rozhodla odjet na studijní pobyt do, v našich podmínkách tak trochu neprávem opomíjené, východní Evropy, naskytla se mi jedinečná možnost poznat tento kout světa. Miluju přírodu a sport a v současnosti se nejvíc věnuji cykloturistice a na kole poznávám krásná zákoutí bývalého Československa.

Nejnovější články na blogu

Létejte s hudebním nástrojem do celého světa jako Diabli

Přidáno: 12.09.2014 | Přečteno 9896 x

Před pár měsíci jsme psali o přepravě hudebních nástrojů na palubě nebo v podpalubí nízkonákladových leteckých přepravců, kterých cestující využívají na lety v rámci Evropy. V tomto článku se budeme věnovat přepravě hudebních nástrojů klasickými leteckými společnostmi do celého světa.

více

Na návštěvě u posledního diktátora Evropy aneb Cesta v čase za milión

Přidáno: 06.11.2014 | Přečteno 10667 x

V rámci výměnného studijního pobytu Erasmus ve Vilniusu se nám s přáteli naskytla skvělá příležitost navštívit město údajně posledního evropského diktátora – Minsk. Doba pobytu vyšla právě na 65. výročí skončení 2. světové války - všechno nasvědčovalo tomu, že se schyluje k velkému dobrodružství.

více

Černí pasažéři v bílém chrámu

Přidáno: 16.04.2014 | Přečteno 2501 x

Jaký je to pocit cestovat bez cestovního lístku? Pro někoho běžný adrenalinový zážitek v MHD, pro dalšího hororový zážitek na letišti. Pro mně jako zásadového odpůrce cestování načerno se pocity blížily druhé alternativě.

 

více

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.