[ Danka]

Nemám ráda nudu a stereotyp, asi proto je velmi obtížné připoutat mě k jednomu místu. Rada cestuji, poznávám nová místa, a také kultury. Nejvíce energie vím načerpat při pobytu v přírodě, při sportu a pohybu, na slunci, no a když prší, tak v dobrém spánku:) Mám ráda jízdu autem, je jedno kam se vezu, ale na Slovensku je to určitě cesta směr Žilina - Martin. K mému životu patří rodina, přátelé a společnost s dobrou náladou a úsměvem na tváři

Další články

Nejčtenější

24.07.2014
Azorské ostrovy - nedotknuté místo uprostřed Atlantiku
11561 přečtení
31.05.2011
Autem do Londýna
5365 přečtení
03.02.2011
Navštivte romantické Benátky
2705 přečtení
03.06.2011
Výlet na Plitvická jezera
2625 přečtení
03.02.2011
Fotbalový víkend v Miláně
2407 přečtení

Léto ještě nekončí

Přidáno: 09.09.2011 | Přečteno 2108 x

Léto, období kdy chce každý alespoň na pár dní „vypadnout“ z běžného koloběhu práce, domácnosti a zapomenout na povinnosti, je v plném proudu. Zdá se, že čas běží nějak rychle a dny by měly mít v létě o pár hodin více, abychom stihli vše, co si naplánujeme.

Ještě netuším, kam mě tento vítr zavane a kde se budu vyhřívat na sluníčku. Nechávám to na poslední chvíli a také spoléhám na šikovnost kolegyně z naší CK, se kterou jsem vždy vybrala místo, kde bylo fajn.

Možná to bude Řecko - některý z ostrovů - Kos, Rhodos, moje oblíbená Kréta nebo Zakynthos. K moři se chystáme až koncem srpna, kdy se již letní sezóna blíží ke konci. Toto období jsme si oblíbili. Je to rozloučení s létem a prázdninami. Mně osobně by se líbilo i na týdenní dovolené v Tatrách s batohem na zádech, ale mou dceru bych k něčemu takovému asi jen těžko přesvědčovala.

Turistiku jsme si naplánovali na některý víkend, během kterého bude pěkné počasí. Vrátna dolina není moc daleko a nabízí množství pěkných turistických tras, které zvládnou i turisté bez velké kondice, kterými jsme i my. Naším cílem bude vrch Velký Rozsutec (1 609,7 m nm), který je považován za jeden z nejkrásnějších na Slovensku. Náš nejvyšší výstup, který jsme zdolali už před pár lety, byl Jahňací štít (2229 m nm). Je to nejvýchodnější vrchol Vysokých Tater.

Byla to celodenní náročná turistická trasa. Dcerce Kamilce bylo 8 let a já na ní byla velmi hrdá, že cestu zvládala. Poslední dvě - tři hodinky neřekla ani slovo, ale pamatuji si na její ranní otázku „Mami, kdy si zase vylezeme na nějaký kopec?“ Tak doufám, že naše plány se nám vydaří, a někam se nám ještě podaří vylézt i toto léto.

Plány máme pěkné. Už jen počasí, chuť a trošku času. Pokud se někdo k nám přidá, budeme se jen a jen těšit.

 

Článek je osobním názorem autora blogu (blogera). Společnost CK Malko Polo, s.r.o jako provozovatel stránky blog.letenky.com nebere právní zodpovědnost za správnost a úplnost informací.

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.