[ Veronika]

Mám ráda rodinnou pohodu a klid, které jsou pro mne oázou po náročném dni v práci. Těší mě, když všechno vychází tak, jak má, ráda si spoustu věcí plánuji, ale někdy se mé plány mění v průběhu jedné sekundy. Když cestuji, toužím poznat místní kulturu, vidět památky, ochutnat místní kuchyni a co hlavně zbožňuji, je lenošení na pláži s dobrou knihou, a pak se pořádně vyřádit v azurovém moři. Mezi země, do kterých se toužím vrátit patří Thajsko - pro úžasnou přírodu a Sardinie - pro krásné pláže, památky a hlavně pro nejlepší kuchyni.

Další články

Nejčtenější

03.02.2011
Přímé letecké spojení na Sardinii
12859 přečtení
02.02.2011
Čím jet do Chorvatska?
6143 přečtení
03.02.2011
Priority boarding, připlatit si nebo ne?
5856 přečtení
31.05.2011
Dolovená snů
3518 přečtení
09.09.2011
Řecký ostrov Kos
3070 přečtení

Teď je ta správná doba na zakoupení letní dovolené či letenky

Přidáno: 17.02.2011 | Přečteno 2332 x

Zdá se vám brzy již nyní vybírat letní dovolenou? Věřte, že není. Můžete si v klidu prohlédnout nabídky různých cestovních kanceláří, leteckých agentur, společností či konkrétních hotelů. A vybrat si to, co je nejlepší pro vás, a to vše v klidu a bez stresu.

Pokud si tento výběr totiž necháte na poslední chvíli, už takové možnosti výběru mít nebudete. A chcete-li cestovat, tak budete muset vzít to, co zůstane volné.

Cestovní kanceláře již začaly s prodejem letních dovolených a nabízejí slevy za včasný nákup, tedy first moment. Cestovní kanceláře závodí ve výši slev. Existují různé formy slev, které můžete uplatnit, Např. slevy za včasný nákup jsou až do výše 30% ze základní ceny, děti mohou cestovat zdarma (pouze za výši letištních poplatků) či různé jiné slevy, které se dají kumulovat (seniorská, studentská, novomanželská, pro věrné klienty) nebo budete mít štěstí a vyberete si takovou CK, která vám nabídne za včasný nákup výlet zdarma.

V předstihu by si měli koupit zájezd hlavně ti, kteří plánují vycestovat v hlavní sezóně, protože tehdy jsou slevy nejmenší a výběr kapacit je značně omezen. Může se stát i to, že ve vašem termínu nemusí být vůbec nic volného a buď vezmete to, co zbylo nebo zůstanete doma.

Pokud neplánujete využít služeb cestovních kanceláří, ale chcete cestovat tzv. na vlastní pěst, tak si jistě budete chtít koupit letenky a objednat ubytování a  "ušít si" dovolenou podle vlastních představ. Letecké společnosti již prodávají letenky na letní sezónu a tady také platí "čím dříve si koupíte letenky, tím jsou levnější".

Tak neváhejte a využijte slevy, které jsou vám momentálně nabízeny!

Zvažte, zda se vám nevyplatí si zakoupit letní dovolenou či letenku již teď, v zimních měsících, a ušetřit tak své finance.

 

Článek je osobním názorem autora blogu (blogera). Společnost CK Malko Polo, s.r.o jako provozovatel stránky blog.letenky.com nebere právní zodpovědnost za správnost a úplnost informací.

 

 

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.