[ Luboš]

Jsem typ člověka, který bere práci jako koníček. Pokud lze, tak při ní v první řadě relaxuji. Mám velmi rád samotu a klid. Miluji přírodu a pokud mi to práce dovoluje, trávím čas na venkově. Nesnáším lež řečenou přímo do očí a nekompetentnost některých lidí. Ze zemí, které jsem dosud navštívil, se mi nejvíc líbilo Chorvatsko a mým cestovatelským snem je Austrálie.

Nejnovější články na blogu

Ušetřete na dálnicích v Chorvatsku

Přidáno: 21.02.2014 | Přečteno 8345 x

Patřím k těm, kteří nejraději a nejčastěji jezdí na dovolenou do Chorvatska. Ze zásady a z důvodu nechuti cestovat na delší vzdálenosti autobusem, jezdím autem.

více

Americká letadla bez pilota nebo letadlo jako zbraň

Přidáno: 09.09.2011 | Přečteno 2488 x

Při náletu bezpilotního letounu nedávno vyhaslo dvanáct lidských životů. Tragédie se odehrála v severozápadní části Pákistánu. Informovala o tom zpravodajská agentura AP s následným odvoláním na pákistánskou tajnou službu.

více

Na letní tábor soukromým letadlem

Přidáno: 09.09.2011 | Přečteno 2368 x

Nový trend způsobu využívání letecké dopravy nebo luxus, který si mohou dovolit pouze nejmajetnější obyvatelé amerického kontinentu, i tak by se dal nazvat rozmar v podobě přepravy soukromými letadly spojený s návštěvou vlastních dětí v letních táborech.

více

Shopping na letištích

Přidáno: 21.07.2011 | Přečteno 2156 x

Jsou luxusní a mnohé zároveň levné... Řeč je o různých módních buticích a obchodních domech přímo na letištích.

 

Na nizozemském letišti Schiphol najdete kromě desítek obchodů s oblečením a suvenýry i wellness, muzeum letadel, atrakce pro děti či dokonce agenturu, která vám naplánuje a vystrojí svatbu.

více

I letečtí dispečeři mívají mikrospánek

Přidáno: 03.06.2011 | Přečteno 2416 x

Dát si v práci "šlofíka" není pro některé až tak celkem neznámý pojem, dokonce jsou i tací, kteří si bez tohoto rituálu neumí představit "pracovní" den.

více

"Můžete prosím otevřít okno?" nebo jiné šílené žádosti cestujících v letadle

Přidáno: 01.06.2011 | Přečteno 3659 x

Jestli právě nevěřícně kroutíte hlavou nad tímto požadavkem některých cestujících v letadle, tak vězte, že není jediný.

více

Přejete si po dobu svého letu sprchu, internet nebo si potřebujete zavolat z mobilního telefonu? Bez problémů, ale...

Přidáno: 01.06.2011 | Přečteno 1928 x

Neúprosný boj, který mezi sebou svádějí aerolinky o klienta už není jen kvůli ceně za letenku, ale i o nabízených službách, které můžeme na palubě dostat.

více

Pozor na letištní kontroly, může vám jít o život...

Přidáno: 31.05.2011 | Přečteno 3555 x

Každý, kdo alespoň jednou v životě letěl letadlem si určitě pamatuje to, že než se dostal na palubu letadla, tak musel projít přes různé letištní kontroly. Někteří cestující na letištní kontrolu jen tak nezapomenou.

více

Airbus je na nohách. Získal objednávku na 12,05 mld. Eur

Přidáno: 31.05.2011 | Přečteno 2061 x

Tak takovou objednávku letadel od jednoho přepravce svět nepamatuje. Evropský výrobce letadel, společnost Airbus, získala největší objednávku od jediného leteckého přepravce.

více

Konec nudy na letištích

Přidáno: 31.05.2011 | Přečteno 2423 x

Podle základních letištních pravidel by se měl cestující na letiště dostavit dvě hodiny před plánovaným odletem. Někteří tento čas využívají efektivně a pracovně, jiní jen hledí a očima posouvají ručičku na hodinkách.

více

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.