[ Luboš]

Jsem typ člověka, který bere práci jako koníček. Pokud lze, tak při ní v první řadě relaxuji. Mám velmi rád samotu a klid. Miluji přírodu a pokud mi to práce dovoluje, trávím čas na venkově. Nesnáším lež řečenou přímo do očí a nekompetentnost některých lidí. Ze zemí, které jsem dosud navštívil, se mi nejvíc líbilo Chorvatsko a mým cestovatelským snem je Austrálie.

Nejnovější články na blogu

Prodáváme, prodáváte, prodávají

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 2244 x

Letečtí dopravci, IATA společnosti, letecké agentury - ti všichni se nás snaží upoutat různými reklamami, předbíhají se v prodeji letenek a v tom, kdo je lepší. Jak ale rozeznáme toho "pravého" a nejlepšího prodejce?

více

Padali na vás ze zavazadlového prostoru červi? Asi jste letěli s US Airways.

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 1745 x

Jste v letadle a právě se usazujete na vaše sedadlo a jak si tak sedíte, tak najednou na vás začnou padat červi. Ne, nebojte se, nezačal jsem psát scénář pro hororový film.

více

Zdá se vám divné, že některé letecké společnosti udělali ze svých letadel reklamní "šlapky"?

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 1727 x

Už se vám stalo, že jste na trupu letadla, do kterého jste nastupovali, viděli reklamu vašeho oblíbeného fast foodu? Ne, nebojte se. Váš oblíbený fast food nezačal létat, pouze letecká společnost pronajala plochy svých letadel na reklamu. Nedivte se, i oni si musí na sebe vydělat.

více

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.