[ Luboš]

Jsem typ člověka, který bere práci jako koníček. Pokud lze, tak při ní v první řadě relaxuji. Mám velmi rád samotu a klid. Miluji přírodu a pokud mi to práce dovoluje, trávím čas na venkově. Nesnáším lež řečenou přímo do očí a nekompetentnost některých lidí. Ze zemí, které jsem dosud navštívil, se mi nejvíc líbilo Chorvatsko a mým cestovatelským snem je Austrálie.

Nejnovější články na blogu

Konec nudy na letištích

Přidáno: 31.05.2011 | Přečteno 2103 x

Podle základních letištních pravidel by se měl cestující na letiště dostavit dvě hodiny před plánovaným odletem. Někteří tento čas využívají efektivně a pracovně, jiní jen hledí a očima posouvají ručičku na hodinkách.

více

Novoroční oslavy na ruský způsob ...

Přidáno: 08.03.2011 | Přečteno 1546 x

Ačkoliv na novoroční oslavy si mnozí vzpomínají už jen matně, tak zaměstnanci letišť v Rusku na ně nezapomenou - nemají totiž na jaké.

více

V jaké hodnotě je vaše letenka, tak hodnotné jídlo vám na palubě letadla nabídnou...

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 2623 x

Pokud patříte mezi cestující, kteří již letěli několika leteckými společnostmi a ochutnali jste nejednu "leteckou kuchyni", tak se při čtení tohoto článku velmi divit nebudete.

více

Pomoc na letišti v případě problémů? V dnešní době luxus.

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 2533 x

Stalo se vám už někdy, že když jste měli na letišti problém s letenkou, zavazadly nebo čimkoli jiným, tak jste nemohli najít nikoho, kdo by vám pomohl? Takové situace velice dobře znají agenti leteckých společností, kteří jsou někdy několik tisíc kilometrů vzdáleni od klienta a ve sluchátku uslyší žádost o pomoc, ale také i nadávky lidí, kteří se do problémů dostali sami.

více

Nakupování na letištích je velmi drahé

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 2852 x

Už se vám stalo, že jste chtěli z výletu nebo dovolené přivézt svým blízkým hezký dárek a zapomněli jste na to? Poslední záchranou může být zakoupení dárku na letišti.

více

Prodáváme, prodáváte, prodávají

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 1938 x

Letečtí dopravci, IATA společnosti, letecké agentury - ti všichni se nás snaží upoutat různými reklamami, předbíhají se v prodeji letenek a v tom, kdo je lepší. Jak ale rozeznáme toho "pravého" a nejlepšího prodejce?

více

Padali na vás ze zavazadlového prostoru červi? Asi jste letěli s US Airways.

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 1493 x

Jste v letadle a právě se usazujete na vaše sedadlo a jak si tak sedíte, tak najednou na vás začnou padat červi. Ne, nebojte se, nezačal jsem psát scénář pro hororový film.

více

Zdá se vám divné, že některé letecké společnosti udělali ze svých letadel reklamní "šlapky"?

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 1519 x

Už se vám stalo, že jste na trupu letadla, do kterého jste nastupovali, viděli reklamu vašeho oblíbeného fast foodu? Ne, nebojte se. Váš oblíbený fast food nezačal létat, pouze letecká společnost pronajala plochy svých letadel na reklamu. Nedivte se, i oni si musí na sebe vydělat.

více

Jeden pilot na let stačí. Když tak poletí letuška.

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 3269 x

Ptáte se, koho napadl tento nesmysl? Tento nápad dostal sám majitel největší nízkonákladové letecké společnosti Ryanair pan Michael O'Leary.

více

Britské letušky společnosti Virgin Atlantic jsou nejvíc sexy

Přidáno: 03.02.2011 | Přečteno 2051 x

Londýnská společnost Business Traveler zorganizovala už po několikáté průzkum o nejvíce sexy letušky společností, které se specializují na přepravu lidí.

více

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.